Team

Teamleden

Alle medewerkers van IKC De Kindertuin vormen samen 1 team: management team, pedagogisch medewerkers, leerkrachten, de zorgcoördinator, ondersteunend personeel, stagiaires en vrijwilligers werken nauw samen bij de doorgaande ontwikkelings- en leerlijn en de zorg, het onderwijs en de begeleiding voor alle kinderen. Daarnaast krijgen we hulp van fantastische ouders die ons team versterken.

Management Team

 

Functies Medewerkers Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
IKC-directeur Mw. Gisela van Gijn JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA NEE JA JA NEE NEE NEE NEE NEE NEE
Teamleider OB* Mw. Mary Rutter JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA NEE NEE NEE NEE
Teamleider MB/BB** Mw. Manon de Groot NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE JA JA JA NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE
* OB: Onderbouw (kinderen van 0-6 jaar) ** MB/BB: Midden- en bovenbouw (kinderen van 7-13 jaar)

Opvang Medewerkers

  
Groepen Pedagogisch Medewerkers Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
BSO*/TSO** Mw. Vera Wijnhorst JA NEE | NEE JA JA NEE | NEE JA JA NEE NEE JA JA NEE | NEE JA JA NEE | NEE JA
Hele dagopvang Mw. Hellen van Everdingen
Mw. Vanessa Rohde
Mw. Jolanda van der Harst
JA JA JA JA
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
Peuteropvang Mw. Monique de Bruijne
Mw. Thuong Bui
JA JA NEE NEE
JA JA NEE NEE
JA JA NEE NEE
JA JA NEE NEE
JA JA NEE NEE
JA JA NEE NEE
JA JA NEE NEE
JA JA NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
* BSO: Buitenschoolse opvang (bestaande uit voor- en naschoolse opvang) ** TSO: Tussenschoolse opvang

Leerkrachten

     

Groepen Leerkrachten Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groep 1A Mw. Manon van der Schans JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA NEE JA JA JA JA JA JA JA JA
Groep 1B Mw. Jessica Hanemaayer
Mw. Sacha Németh
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA NEE
JA JA JA JA
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
Groep 2 Mw. Sanne van Zoomeren
Mw. Gemma Schneider
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA NEE
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
Groep 3 Mw. Carla van der Water
Mw. Judith van Dijk
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA NEE
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
Groep 4-5* Mw. Jasmijn Aydin
Mw. Nelly van Driel
Dhr. Wim Moerman
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA NEE
JA JA JA NEE
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
Groep 5-6* Mw. Mylène Mcilveen
Dhr. Wim Moerman
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA JA
JA JA JA NEE
JA JA JA NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
Groep 7-8 Mw. Manon de Groot
Mw. Wil van Seijen
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
* Van maandag t/m woensdag krijgen beide groepen 5 apart les van meester Wim. Juf Jasmijn of juf Nelly staat dan voor groep 4 en juf Mylène voor groep 6. Op de donderdag en de vrijdag staat juf Nelly voor groep 4-5 en juf Mylène voor groep 5-6.

Andere (vak)leerkrachten
  

Functies Leerkrachten Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Remedial Teacher Mw. Ella Toerse NEE JA NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE JA NEE NEE NEE NEE NEE NEE
Vakleerkracht gym Dhr. Rob van Gulik NEE JA JA NEE JA JA JA NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE
Buurtsportcoach Mw. Janneke Marcus NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE JA JA NEE NEE NEE NEE NEE

Zorgcoördinators

Hieronder vindt u een overzicht van de zorgcoördinatoren met de dagen waarop zij werkzaam zijn:

Functies Begeleiders Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Zorgcoördinator* Mw. Caroline Koenen JA JA JA JA JA JA JA JA NEE NEE NEE NEE JA JA JA JA NEE NEE NEE NEE
* Voor onder-, midden- en bovenbouw

Onderwijs Ondersteunend Onderwijs

 
Functies Medewerkers Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Ond. assistent Mw. Angeliqe Lansbergen JA JA JA NEE JA JA JA NEE NEE NEE NEE NEE JA JA JA NEE JA JA NEE NEE
Administratief medewerkers Mw. Marian Korpershoek
Mw. Kyrsa Moonen
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
JA JA JA JA
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
Conciërges Mw. Bianca Jones
Mw. Andrea Mosterd
JA JA NEE NEE
JA NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
JA NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
JA JA NEE NEE
JA NEE NEE NEE
NEE NEE NEE NEE
JA NEE NEE NEE

Partners

Functies Medewerkers Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Gezinsspecialist Mw. Debbie Leenen NEE NEE JA JA NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE
Logopedist Mw. Maryse Breukel NEE NEE NEE NEE JA JA JA JA JA JA NEE NEE JA JA NEE NEE NEE NEE NEE NEE
Onderwijsspecialist Dhr. Ton Dingemans* NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE NEE
* Ton Dingemans is aanwezig op afroep.